Czapka z daszkiem PATROLÓWKA BDU wykonana z bawełny wzmocnionej siatką Rip-Stop, która chroni materiał przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. To idealne rozwiązanie na co dzień — naturalna tkanina przepuszcza powietrze, pozwalając skórze swobodnie oddychać, a usztywniony szeroki daszek doskonale ochroni twarz przed słońcem czy niespodziewanym deszczem.
Model BDU to doskonała propozycja dla miłośników wszelkich outdoorowych form rekreacji, np. wyprawy off-roadowe, gra w paintball, wyprawy survivalowe, piesze wędrówki po górach etc.
Rozmiar | Obwód głowy |
---|---|
S | 54-55 cm |
M | 56-57 cm |
L | 58-59 cm |
XL | 60-61 cm |
XXL | 62-63 cm |
Gwarancja - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
12-miesięczny okres gwarancyjny zaczyna się wraz z chwilą, w której otrzymałeś zamówiony w naszym sklepie produkt.
Jeżeli zakupiony towar posiada wady lub nie działa prawidłowo, prosimy o przesłanie go na adres:
MILWORLD.PL
ul. Szubińska 40
89-200 Rynarzewo
Dołącz dowód zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny (do pobrania tutaj).
Od czasu, gdy otrzymamy przesyłkę, w ciągu 14 dni poinformujemy Cię o decyzji dotyczącej reklamacji. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji naprawiony bądź nowy towar wyślemy do klienta na nasz koszt.