Maska ochronna AIRSOFT o wyprofilowanym kształcie umożliwiającym noszenie gogli lub okularów taktycznych. Przeznaczona do ochrony części ciała znajdujących się poniżej linii oczu, czyli nos, podbródek, uszy, usta. Wykonana z metalowej siatki podszytej wewnątrz pianką. Taka konstrukcja zapewnia swobodne oddychanie, a także znaczenie zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo brzegi oraz dolną część pokryto gęstym i mocnym splotem włókien nylonu.
Prezentowany model wyposażono w 4 taśmy regulujące z rzepem, które pozwalają dostosować wielkość i obwód maski oraz zapewniają jej stabilne osadzenie na twarzy.
Produkt nie posiada certyfikatów bezpieczeństwa, zatem zarówno producent, jak i sprzedawca nie ponoszą ewentualnych konsekwencji wynikających z nieprawidłowego użytkowania produktu.