30 dni na darmowy zwrot
Wysyłka kurierem od 9,00 zł
Dostawa do paczkomatów
Czapka USMC jest kopią kontraktowej czapki oddziałów Amerykańskiej Piechoty Morskiej. Wykonana z 100% bawełny, wzmocniona siatką Rip-Stop. Czapka dzięki długiemu daszkowi dobrze chroni przed słońcem.
Pytania innych klientów
1. Chcę przymierzyć ubrania? Gdzie mieści się wasz sklep stacjonarny?
Nie mamy typowego sklepu stacjonarnego. Nasza siedziba mieści się w Rynarzewie, gdzie z przygotowaną listą istnieje możliwość obejrzenia oraz przymierzenia wybranych produktów, jak i dokonania zakupu. Możesz także zamówić kilka rozmiarów do przymierzenia w domu, a następnie korzystając z naszych DARMOWYCH ZWROTÓW odesłać te niepasujące.
2. Jak zdobyć kod rabatowy na zakupy?
Możliwości jest kilka! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego NEWSLETTERA oraz będziesz na bieżąco z naszymi profilami na Facebooku, Instagramie oraz naszym kanałem na YouTube.
3. Co zrobić, gdy produkt, który chcę kupić, jest niedostępny?
Wystarczy, że klikniesz 'Powiadom mnie o dostępności produktu'. W kolejnym kroku wpisz swój adres e-mail i kliknij 'Zapisz mnie na powiadomienia o dostępności'. Gdy towar tylko pojawi się u nas w magazynie, dostaniesz na swój adres e-mail jednorazowe powiadomienie. Dzięki temu nie przegapisz dostawy Twojego produktu.
Zapytaj o produkt
Opinie naszych klientów
5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz
10 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
w naszym programie lojalnościowym.
51
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Napisz swoją opinię
Rozmiar | Obwód głowy |
---|---|
S | 55 cm |
M | 57 cm |
L | 59 cm |
XL | 61 cm |
INSTRUKCJA MIERZENIA
Zapoznaj się z poniższą instrukcją, aby mieć pewność, że zakupiony towar będzie pasował.
Najlepiej użyć miary krawieckiej albo sznurka lub elastycznej taśmy.
1. Obwód głowy
Owiń miarę tuż nad brwiami i wokół skroni. Uzyskany wynik porównaj z wartościami w tabeli.
